Kaynak: Texas Department

wardadam2.jpg

Ad: Adam Kelly Ward
Doğum Tarihi: 11/08/1982
Teslim Alınma Tarihi: 27/06/2007
Teslim Alındığında Yaşı:
Suçu İşlediği Tarih:
24
Suç İşlendiğindeki Yaşı: 22

Bana gösterdiklerinden ötürü herkese teşekkür ederim. Kathryn Cox, seni cidden seviyorum. Randy Cannon, ömür boyu arkadaşım olduğun için sana müteşekkirim. Dr. Steve Ball’a gerçeklerin ortaya çıkmasına çabaladığı için teşekkür ediyorum. Bu kararda birçok haksızlık var. Bu yanlış bir durum… Bana Tanrının merhametini gösterdiği için Reverend Leon Harrison’a teşekkür ediyorum. Dışarıda olan tüm aileme ve arkadaşlarıma teşekkürler. Bu idamlık bir dava değil. Ben asla öyle bir şey yapmayı istemedim. Kendimi Donovan ve Marissa Walker adına, babaları Walker’ı kaybettikleri için çok kötü hissediyorum. Umarım onlar huzur bulurlar ve toplum içinde sosyal olurlar. Umuyorum ki bununla beraber olumlu değişiklikler ortaya çıkacak.

Bana gösterdikleri her şey için anne ve babama teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Onlardan bu ön-yaptırım nedeniyle özür diliyorum. Gerçeğin açığa çıkmasını talep etmelerini ve olumlu değişikliklerin olmasını istiyorum. Hepsinin ötesinde, Donnovan ve Marissa sevgiyi ve huzuru bulabilir. Umarım babalarını kaybetmelerinin üzerinden gelirler. Hiçbir zaman onları incitmek istememiştim.

Bu dünyada üstesinden geldiğim doğru olmayan nice şey var! Umarım hücredekilerin hepsi hayatlarında teselli ve huzur bulurlar. Herkes Hristiyanların inandığı Tanrıda ya da hangi inanca sahipse onun Tanrı’sında huzuru bulabilir. Anneme-babama her şey için teşekkür ediyorum. Sizi çok seviyorum. Son bir şey daha, tüm arkadaşlarıma hayatımın daha güzel olması için gösterdikleri sadakat ve nezaketten ötürü teşekkür ediyorum. Gustav’ın annesine böylesine mükemmel bir çocuk yetiştirdiği için ve bana çokça sevgi gösterdiği için müteşekkir olduğumu da belirtmek isterim. Hücrede iyi insanlarla da tanıştım, hepsi kötü değildi. Umarım herkes bunu bilir. Herkese gelip buna şahit oldukları için teşekkür ediyorum. Teşekkürler herkese… Bir şeylerin yürümediği için üzgünüm. Tanrı hepimizi affeder mi? Üzgünüm anne, üzgünüm baba. Umarım kalbinizde huzuru ve teselliyi bulursunuz. Söylemem gerek başka bir şey olduğunu biliyorum. Hissediyorum onu.

fullerbarney2

Fuller Jr. Barney Ronald

Houston Texas’ta yaşayan Fuller 14 Mayıs 2003 günü komşusunun evine girip birçok el ateş ederek yaşlı kadın ve adamın ölümüne sebep olmuştur. İdamından önceki son sözleri:

“Söyleyecek hiçbir şeyim yok, devam edebilirsin Walden.” olmuştur.

westbrookcoy2

Coy Wayne Wesbrook

Evet, öncelikle, sizlere yaşattığım acı için özür dilerim. Gidenleri geri getiremeyeceğim için çok üzgünüm. O gece olanları anlamak sizin için kolay değil. Ne kadar istesem de o gece olanları geri alamam. Kızımı ve tüm yakınlarımı seviyorum. Tanrı beni ve hepinizi korusun. Hiç kimseye karşı kötü bir duygu beslemiyorum. Bana neden kızgın olduğunuzu ve öfkelendiğinizi anlıyorum. Tanrı sizinle olsun.

 

 

garciagustavo

Gustavo Garcia

Ailem, annem sizleri çok seviyorum. Tanrı sizi korusun, güçlü olun. Benden bu kadar.

 

freemanjames2

James Freeman

Söyleyecek sözüm yok.

mastersonrichard2

Richard Masterson

Beni daha iyi bir yere gönderiyorsunuz. Yaşamımız ve ölümümüz verdiğimiz kararlar doğrultusunda oluyor, bunu kabul ediyorum. Ben de kendi kararlarımı verdim. Seni seviyorum Renee. Sen her zaman kalbimde olacaksın, ben de senin kalbindeyim bunu unutma. Hazırım.

holidayraphael2

Raphael Holiday

Beni seven ve destekleyen herkese teşekkür etmek istiyorum. Sizi seviyorum, hepinizi. Her zaman benimle olacaksınız. Teşekkürler Walden.

lopezdaniel2

Daniel Lopez

Size teşekkür etmek istiyorum. Umarım idamım ailemin ve mağdurun ailesinin acılarını dindirir. Kesinlikle olaylar benim müdahale alanımda gerçekleşmedi, kast ettiğim bu değildi. Ben ancak bana çizilen yolda yürüyebilirim ve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım. Hepinizi böyle bir duruma soktuğum için üzgünüm. Özür dilerim, sizleri seviyorum. Hazırım. Belki hepimiz cennete gideriz. Teşekkürler Warden.

Çeviri: İrem Üstüntay